Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi, e ka pranuar nën lotët e gëzimit medaljen e artë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Rusia nuk ka pasë ndonjë përparim të madh në lindje, thuhet sipas institutit kërkimor amerikan

Sipas studimit të lartë amerikan të mbrojtjes thuhet se forcat ruse nuk…

Stojko Paunovski ishte rrahur në Tetovë para 3 viteve, disa media akuzonin shqiptarët

Para gati tre viteve, respektivisht më 21 qershor të vitit 2018, drejtori…

Geer: Është interes i përbashkët që konferenca ndërqeveritar me RMV-në të caktohet sa më herët

Euroambasadori në Maqedoninë e Veriut David Geer, thotë se ajo që duhet…

Zhurma e vizitës nga Kina, Pelosi: Ne nuk do ta braktisim Tajvanin, ky vendim mbetet i hekurt

Kryetarja e Dhomës së Përfaqësuesve në ShBA, Nancy Pelosi, politikania më e…

Avokati i Alimit dhe Gurit kërkon përjashtimin e Janevës dhe Fetait nga lënda “Titanik 3”

Avokati i Ejup Alimit dhe Ismet Gurit në rastin Titanik 3 kërkon…