Para disa çastesh i është djegur vetura zyrtare zv/drejtorit të Burgut të Idrizovës, Femi Jonuzi.

Burime të Alsat thonë se ngjarja ka ndodhur në orët e mbrënjes. Ky është rasti i dytë që brenda një javë u digjen automjetet zyrtarëve të punësuar në burgun e Idrizovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

RMV: 10 viktima dhe 403 raste të reja me Kovid-19

Gjatë 24 orëve të fundit vendi ka regjistruar 403 raste të reja…

India dhe Pakistani në prag të luftës

Pakistani dhe India shpesh shkëmbejnë zjarr në rajon, por tensionet janë rritur…

Kosovari që po tregon suksese në biokimi – ftohet në takimin e nobelistëve në Gjermanisë

Kosovari i cili po tregon suksese në fushën e biokimisë Fatlum Hajredini,…

Britania e Madhe e furnizon me raketa me rreze të gjatë veprimi Ukrainën

Mbretëria e Bashkuar ka konfirmuar se po furnizon Ukrainën me raketa me…

Sullivan takon Zelenskyn: Vazhdojnë përpjekjet për të mbajtur Rusinë përgjegjëse për agresionin

Këshilltari i Sigurisë Kombëtare të Amerikës, Jake Sullivan, është takuar me presidentin…