Në SPB Shkup mbrëmë rreth orës 20.40 është raportuar se në një shtëpi në rrugën “Brigada e Tretë Maqedonase” në Shkup ka rënë zjarr.
Zjarri është shuar, ndërsa në shtëpi është gjetur i ndjeri S.Ç.(75) nga Shkupi.

Vdekjen e ka konstatuar mjeku, ndërsa kontrolli është kryer nga zyrtarë policorë nga SPB Shkup dhe me urdhër të Prokurorit publik trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion. Rasti është duke u zbardhur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Përfundon numërimi i të gjitha votave në 33 komuna, këto janë rezultatet

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka përfunduar numërimin e votave në 33…

“Argatët shqipfolës të djallit”

Argatët nuk kan hallin e rënjës dhe asgjësimit të popullsisë shqiptare në…

BE me 1.95 euro do të ndihmojë në rikonstruimin e burgjeve në Maqedoni

Bashkimin Evropian me 1.95 milionë euro do të ndihmojë rikonstruimin e burgut…

Lajçak takohet me Reeker, bisedojnë për aktivitetet në Ballkanin Perëndimor

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për Dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak,…