Është djegur vetura Audi e ish-kryetarit të Shkupit, Petre Shilegov. Para se të merrte flakë Automjeti ishte parkuar nga bashkëshortja e tij Jasmina dhe ishte regjistruar në qendrën arsimore Junior. Nga zjarri janë përfshirë edhe tre automjete tjera.

Me 09.09.2022 në ora 03.20 minuta është raportuar se ne rrugën “Petre Piruze” në Shkup është hapur zjarr në veturën e tipit Audi me tabla regjistrimi të Shkupit në pronësi të personit juridik.

Nga zjarri janë përfshirë edhe tre vetura tjera me tablla regjistrimi të Shkupit, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Punëve të Brendshme.

/KlanMacedonia/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Lavrov: Ekziston rreziku real i një Lufte të Tretë botërore

Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov ka paralajmëruar mbrëmjen e së hënës…

Rinisin sot bisedimet për paqen

Rusia dhe Ukraina do të rinisin sërish sot bisedimet për gjetjen e…

Aleanca: Përse të korruptuarit e BDI-së janë të mbrojtur si Arushat e bardha!

“I nderuari zëvendëskryeministër për Euro-integrime, me gjithë entuziazmin tuaj mediatik për të…

Për kryeministrin problemi me Bullgarinë është qesharak, Bullgaria pyet: A është qesharake që 120 mijë qytetarë të RMV-së janë bullgarë?

“Bullgaria e shpiku këtë problem, dhe nuk mund t’ju shpjegoj ku qëndron…

Fakte të reja për rastin “Alfa”! Agim Islami dhe Rexhail Qerimi janë dënuar me dëshmi të paligjshme

Agim Islami dhe Rexhail Qerimi janë dënuar mbi dëshmi joligjore dhe të…