Sot El Cheka e ka shpërthyer një “bombë” lidhur me të cilën kreu i BDI-së detyrimisht do të duhet të sqarohet.

Në hyrje të postimit El Cheka shkruan:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi

ALI AHMETI i tregon Artan Grubit kujtimet e tij ne vitet 90-ta ne federaten e Jugosllavis qe ja ka kujtuar Kasovski gjat nje bisede, dhe si Aliu ateher ishte edhe shoqerus i disa njerzve te afert te Federates si qe thot vet qe kan patur takime me Milloshevicin por ky i ka cuar ne kopshtin zologjik e jo ne hotel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…