Një aksident i rëndë me pasoja fatale në dalje të Shkupit, rrugës për Kosovë. Siç njoftohet nga vendngjarja në alsident ka humbur jetën një person.

Policia ka dalë në vend ngjarje por nuk ka të dhëna shtesë.
Jozyrtarisht mediumet raportojnë se bëhet fjalë për emigrant nga vendet e largëta si Siria, Afganistani ose Pakistani.

Dyshimet e para janë se ai ka rënë nga ndonjë mjet transportues me të cilin është vozitur ilegalisht drejt Kosovës dhe më pas është goditur nga ndonjë kamion tjetër.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Vrasja e dyfishtë në Shkup/ Foto nga vendi ku është djegur vetura ”Audi”

Nga MPB bëjnë të ditur se vrasësit kanë qenë 5 persona, të…

81% e personave të shtrirë në spital nga virusi janë të pa vaksinuar

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se 81% e personave të shtrirë…

Mediat bullgare: Zaev ka propozuar pesë propozime për zgjidhjen e mosmarrëveshjes me Bullgarinë

Pasi kryeministri teknik bullgar Stefan Janev njoftoi dje se delegacioni maqedonas u…

Iu ndalua fluturimi në zonat ajrore nga vendet e Ballkanit, konfirmohet edhe zyrtarisht anulimi i vizitës së Lavrovit në Serbi

Ambasadori rus Aleksandr Botsan Kharchenko e ka njoftuar presidentin e Serbisë, Aleksandar…

Te i Madhi Zot arrinë vetëm përkushtimi i të devotshmit

Mesazh për Kurban Bajramin, 2021 Me të vërtetë, Ne të kemi dhënë…