Ngjarjet e fundit në ShBA kanë shkaktuar panik te qytetarët amerikanë.

Kjo duket edhe nga ngjarja e fundit që ka ndodhur në qytetin e Nju Jorkut.

Disa zhurma që vinin nga gazi i motoçikletave duket se i habitën mijëra qytetarët në shesh të cilët kujtuan se ishin gjuajtje me armë zjarri.

Brenda pak sekondave nga paniku, Sheshi Times u zbraz i tëri.

Kohëve të fundit ka pasur shumë sulme me armë në gjithë qytetet e ShBA-së.

https://static.xx.fbcdn.net/rsrc.php/v3/y4/r/-PAXP-deijE.gif?_nc_x=X9xX-Pu4Ga3&_nc_eui2=AeH06jL1wA3dtlUW9AMgpIuhIiJf6cSnvQrPVBZHyA_CQgHmIsQZpv3aLJO7pxyhWyGiN1fCISepIOTV8yJLtULgPKlu_22DQsXyDNj9epeHzw
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…