“Bombat” po vazhdojnë të publikohen, shqiptarët për çdo ditë befasohen me mjeshtëritë e shumta të krerëve të BDI-së!

Lidhur me publikimin e “bombës” – bisedës mes Ali Ahmetit dhe Musa Xhaferit, publikuesi thotë:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi

Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferri flasin per larjet e parave neper vendet europiane se si mund ta bejn, flasin per gjykatat se kush duet te emerohet, Musa Xhaferri thot se le te vjedhin me mire ket vjet se sa vitin e ardhshem, ne fund flasin edhe per veteranet e luftes ku thon se nuk bejn zhurm, dhe kur kan t hajn ka per te gjith!
Tallja, vjedhja ryshfeti i duit eshte i teri ne ket bised!

Kohëve të fundit, komentet që u bëhen “bombave” janë më interesante se vet “bombat”!

Po veçojme disa prej tyre:

“Burgu eshte per burra! DUIstat nuk e kane vendin ne burg”

“DUIstat nuk jane hajna prej kur jane futur ne politike, por jane te lindur hajna”

“Gajle te mdhaja paskan pas kta te BDI, nuk eshte lehte kaq vite me qene ne mes te detit dhe me mbet pa u lagur”

“Aliu dhe Musa eshte mire te organizojne ndonje kurs per hajni dhe tradheti!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…