Para pak çastesh ka ndodhur një aksiident në autostradën Tetovë – Shkup më saktësisht në fshatin Grupçin.

Vetura e tipit Bmw ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar ndër urën e fshatit Grupçin ku sipas informatave që posedon Televizioni Koha nga ky aksiident është lënduar një person.

Ekipi i ndihmës së shpejtë kanë dalë në venngjarje dhe i kanë dhënë ndihmën e parë si dhe e kanë transportuar të lën.duarin për në spitalin klinik të Tetovës.

Poashtu edhe ekipi i zjarrëfikësve kanë dalë në venngjarje dhe kanë dhënë ndihmën e tyre për të nxjerë të lë.nduarin nga vetura.

Ekpet e policisë kanë dalë në vendgjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rastit që çoi deri tek ky aksiident.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…