Një vajzë e moshës rreth 22 vjeçe ka rënë mbrëmë (të hënën) nga kati i tretë i një hoteli në Pejë.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi ka thënë për Telegrafin se rasti ka ndodhur mbrëmë pas orës 23:00.

“Mbrëmë pas orës 23:00 një vajzë ka rënë nga kati i tretë i një hoteli. Vajza është e moshës rreth 22 vjeç. Lidhur me rastin janë intervistuar tre persona, vajza ka pësuar lëndime trupore, fillimisht është trajtuar në Spitalin e Pejës pastaj e kanë dërguar për trajtim në QKUK”, tha ai.

Gashi tha se lidhur me rastin hetimet janë duke vazhduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…