Bebe Rexha është në hall të madh me peshën. Këngëtarja dëshiron që të mbajë trupin e saj në formë por ka një gjë që e tundon, pica.

Në një postim në Twitter këngëtarja shpreh dëshirën për të ngrënë por kilogramët e tepër janë problem për të.

“Zemra ime dëshiron pica, por kofshët e mia jo,”-shkroi ylli i muzikës pop.

Bebe këtë vit u ballafaqua me mjaft probleme për sa i përket peshës, teksa doli hapur me një video në janar duke treguar se si shtëpitë e mëdha të modës, refuzuan dizajnimin e fustanit të saj për në “Grammy”, për shkak të formave të kolme.

https://twitter.com/BebeRexha/status/1163944577360961537/photo/1

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Musa Xhaferi në Lëvizjen Besa? Përgjigjet Arjanit Hoxha

I pyetur nëse Musa Xhaferi do të bëhet pjesë e Lëvizjes Besa,…

Kurti: S’lejojmë marrëveshje për shkëmbim territoresh as në Shtëpinë e Bardhë as në Shtëpinë e Gjelbër as në të Kuqen

Kreu i Qeverisë, Albin Kurti ka deklaruar sot se sa është ai…

Takim liderësh pa shqiptarë

Takimi i sotëm mes kryeministri Zoran Zaev dhe liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan…

Pendarovski: Vendi duhet të përgatitet për krizën e ardhshme, të ndryshohet ligji

Duke folur për përvojën me gjendjet e jashtëzakonshme të cilat u shpallën…

Arrestohet pasi i gjenden zollë dhe gulinov në shtëpi

Policia në Gjakovë ka arrestuar një 30-vjeçar të cilit i janë gjetur…