Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Angli, ku i përfshirë është një shqiptar.

Etmond Lika, 32 vjeçar tentoi t’i ikë policisë në një mënyrë goxha të veçantë.

Lika u fsheh mbi dritaren e një kulmi, por tentativa e tij rezultoi e dështuar.

Ai u fotografua dhe pamjet u bën virale, teksa lidhur me ngjarjen ka raportuar edhe BBC.

Shqiptari shihet teksa qëndron “mbi kokën” e policit.

32-vjeçari u arrestua nga policia, si i dyshuar për kultivimin e kanabisit.

Ngjarja ndodhi në Kirkdale të Liverpoolit, përcjell Klankosova.tv.

Etmond Lika, u dënua me dy vjet e katër muaj burgim nga Gjykata e Liverpoolit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Humbet zgjedhjet, Basha: Beteja sapo ka filluar, demokracia do të fitojë!

Selia e PD gumëzhinte nga mbështetësit e saj, ndërkohë që kryedomokrati Basha…

Uragani Ian, Florida paralajmërohet të përgatitet për një katastrofë të madhe

Guvernatori i Floridës ka paralajmëruar amerikanët që të përgatiten për një “katastrofë…

Dhjetëra policë të Kosovës fillojnë patrullimin në Mitrovicën e Veriut

Dhjetëra policë të Kosovës kanë zbarkuar në “Lagjen e Boshnjakëve” në Mitrovicën…

Sergei Lavrov kërcënon Kroacinë: Autoritetet kanë mbajtur një qëndrim armiqësor ndaj Rusisë

Në përvjetorin e marrëdhënieve diplomatike, Kroacia ka marr një kërcënim serioz nga…

Dy persona nga Gostivari kapen me kokainë

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se pak para mesnate në rajonin…