Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Bayern Munichut dhe Manchester Cityt.

Kjo është ndeshja e dytë çerekfinale e këtyre dy ekipeve, ndeshje që luhet në “Allianz Arena”.

Ndeshja e parë në Angli përfundoi me fitore bindëse 3:0 të Manchester Cityt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Nora Gjakova në finale, ia siguron Kosovës edhe një medalje

Xhudistja kosovare Nora Gjakova ka kaluar në finalen e xhudos në Lojërat…

Rashica kërkon fitoren në Greqi: Është ndeshja e fundit për qershor, mund të përcaktojë gjithçka

Sulmuesi anësor, Milot Rashica ka folur në konferencë për media para ndeshjes…

Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës do të duhet të përballet me Slloveninë pa shumë…

Përfundon ndeshja, Kosova me fitore të thellë ndaj San Marinos

Ka përfunduar miqësorja e Kosovës përballë San Marinos, ku Dardanët kanë shënuar…

Luftëtari nga Kosova, Ramiz Brahimaj merr fitoren e parë në UFC – e lë pa ndenja kundërshtarin e tij

Luftëtari nga Kosova, Ramiz Brahimaj mori fitoren e tij të parë në…