MPB njofton se gjatë ditës së djeshme, respektivisht rreth orës 21:00 është arrestuar 53-vjeçari A.A. nga Kumanova pasi te i njëjti është gjetur drogë. Nga MPB shtojnë se tek i njëjti është gjetur kokainë.

“Gjatë kontrollit tek ai, në rrugën “Cigllana Vardar” në Kumanovë, është gjetur kokainë, ndërsa gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer më pas me urdhër të gjykatës, është gjetur edhe kokainë dhe një peshore digjitale”, thonë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Polonia: Lukashenko po përdor fëmijët në krizën migratore kufitare

ATSH-PAP/ – Përfaqësuesi i Përhershëm polak në Bruksel u tha vendeve anëtare…

Së shpejti del nga botimi “Tradhëtia dhe komploti i Shaqir Fetait në kohë pandemie”

Këto ditë, respektivisht, me rastin e njëvjetorit të uzurpimit politiko-partiak të Bashkësisë…

Spasovski: Prej nesër fillon zbatimi i masës, orë policore

“Të nderuar qytetarë, po njoftoj se Qeveria solli vendim për një masë…

Arrestohet një qytetar tek i cili është gjetur armë

Policia mbrëmë në orën 20,30, në bazë të urdhrit gjyqësor, ka kryer…

Deklarata për gjenocid në Kosovë, politikani serb: Ambasadori gjerman të kërkojë falje

Deklarata e turpshme e ambasadorit gjerman në Beograd, Thomas Schieb, se Serbia…