Një person ka raportuar se dy fëmijët e tij janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre.

Në raportin e Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se rasti ka ndodhur më 15.02.2023, në Fushë Kosovë.

Po ashtu thuhet se rasti është duke u trajtuar dhe hetuar nga njësitet policore.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy fëmijët e tij janë larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tyre. Rasti është duke u trajtuar dhe hetuar nga njësitet policore”, thuhet në raport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Shkup, akuza ndaj një gazetari për nxjerrje të sekreteve zyrtare

Prokuroria publike e Maqedonisë së Veriut të marten ka ngritur akuza ndaj…

Diskriminohen nxënësit shqiptarë

Kumanovë: Kërkohet paralelet shqiptare të mësojnē në kabinete moderne si ato maqedonase…

OBSH apel të rinjve: Nuk jeni të pathyeshëm ndaj Covid-19

Organizata Botërore e Shëndetit ka lëshuar një paralajmërim të ashpër për të…

Izetbegoviq i drejtohet Vuçiqit: Kosova dhe Republika Serbe nuk mund të krahasohen, ju kryet gjenocid në Kosovë

Kryetari i Partisë kryesore boshnjake të Bosnje-Hercegovinës, Partia e Veprimit Demokratik (SDA),…

Trump: Ambasadori Grenell do të vazhdojë angazhimin në bisedimet Kosovë-Serbi

Presidenti Trump e konfirmoi këtë të dielë në Shtëpinë e Bardhë, pasi…