Policia ka privuar nga liria 60-vjeçarin S.Z. nga Gostivari, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga 39-vjeçari B.I. nga Çegrani i Gostivarit se rreth orës 16:45 para një objekti komercial në rrugën “Ilindenska” në Gostivar është sjellë në mënyrë agresive ndaj tij dhe e ka kërcënuar , për shkak të keqkuptimeve të caktuara lidhur me një rast gjyqësor. Ai është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit S.Z. do t’i përgatitet një parashtresë adekuate.TS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Arrestohet ish drejtori i Doganës, Dragan Daravellski

Policia kufitare në “Tabanoc” ka arrestuar ish drejtorin e Doganës, Dragan Daravellski.…

Mariupolit: Nuk kemi zgjidhje tjetër përveç se të fillojmë evakuimin

Kryetari i qytetit ukrainas Mariupol, Vadym Boichenko, ka dhënë një deklaratë prekëse…

Ekzekutimi në Elbasan/ Kim thirrje Metës, Ramës e Bashës: Tregoni vetëpërmbajtje!

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë iu kërkon autoriteteve që të hetojnë sa…

Biden me porosi të qartë: Shtetet e Bashkuara do të mbrojnë çdo pëllëmbë të territorit të NATO-s

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden, u premtoi sot anëtarëve të Evropës Lindore,…

Më 26 nëntor mbahet mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Kosovës dhe asaj të Shqipërisë

Më 26 nëntor do të mbahet mbledhja e ardhshme mes Qeverisë së…