Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha, ka folur sërish në lidhje me mosprezencën e deputetit Kastriot Rexhepi, dje në seancën për rrëzimin e Qeverisë, shkruan Alsat.

Hoxha ka thënë se është e çuditshme, derisa ka theksuar se Kastrioti ka qenë njëri nga organizatorët për rrëzimin e kësaj Qeverie.

“Ka qenë njëri nga organizatorët për rrëzimin e kësaj Qeverie. Duam ta dëgjojmë nga vetë ai nëse është qëndrim i tij”, ka theksuar ai. /Alsat.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Shërbimi maqedonas pagoi dy milionë euro për vrasjen e Beg Rizajt dhe Mirsad Ndrecajt

Ish eprori i lartë i UÇK-së, G2, TMK-së dhe pjesëtari i Shërbimit…

Incident në parlamentin britanik, arrestohen gjashtë protestues

Gjashtë persona janë arrestuar nga policia e Londrës pasi anëtarët e lëvizjes…

Duke praktikuar joga, bie në lartësi prej 24m nga ballkoni

Ky është momenti kur një 23-vjeçare që po bënte joga, duke u…

SHBA: Të shtëna me armë zjarri, tre të vdekur dhe 11 të plagosur

Tre persona kanë vdekur si pasojë e të shtënave me armë zjarri…

Familja Ajvazi përgënjeshtron njoftimet për sulmin ndaj kryetarit të komunës së Haraçinës

Familja Ajvazi nga Haraçina ka përgënjeshtruar, sic thonë nga kjo familje, lajmet…