Kryetari i Komunës së Gostivarit dhe njëherit Sekretar gjeneral i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte me fillim në ora 21:30, do të jetë mysafir në emisionin më të shikuar debatues ClickPlus në TV21 me gazetarin Fatmir Aliu.

Taravari sonte në ClickPlus do të flas shumëçka.

Emisionin ClickPlus do të mund ta ndiqni në Televizionin 21 dhe në rrjetin sociale Facebook TV21 me fillim në ora 21:30.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Ukraina identifikon 600 rusë të dyshuar për krime lufte

Kryeprokurorja e Kievit, tha se Ukraina ka identifikuar 600 rusë të dyshuar…

Qeveria e Kosovës: Iniciativa e Novi Sadit nuk e ka miratimin tonë

Qeveria e Kosovës thotë se iniciativa e ‘Mini-Shengenit’ është nismë pa vizion…

Tedros: Vendet e varfëra morën vetëm 0,3 për qind të vaksinave

 Drejtori i Organizatës Botërore të Shëndetësisë Tedros Adanom Gebrejesus paralajmëroi se vaksinat…

Gjatë këtij viti në Kosovë u braktisën 14 fëmijë

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale (MPMS), ka bërë të ditur se…

Stoltenberg: Të gatshëm të mbrojmë aleatët nga Moska dhe Minsku

NATO është shumë e shqetësuar nga zhvillimet politike në Bjellorusi dhe sekretari…