Prokurorja e suspenduar Villma Ruskoska sot e komentoi dorëheqjen e drejtorit të Policisë Financiare Arafat Muaremi, përcjell TV21. Sipas saj, Muaremi ka bërë paradë me dorëheqjen e tij, pasi mandati i ka skaduar një ditë para se të njoftonte dorëheqjen.

“Çfarë dorëheqje ka bërë Muaremi, ka bërë paradë. Atij i ka përfunduar mandati më 15 gusht, ndërsa më 16 ka dhënë dorëheqje”, theksoi shkurt Ruskoska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Osmani nesër takohet me të gjitha partitë, flasin për datën e zgjedhjeve lokale

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, nesër do takohet me të gjitha partitë…

Scholz dënon sulmin në Berlin që la një të vdekur dhe 31 të plagosur

Kancelari gjerman Olaf Scholz ka dënuar sulmin e së mërkurës në një…

Protestuesit ia ndërpresin fjalën Trendafilovës me fishkëllima

Disa aktivistë të PSD-së ia kanë ndërprerë fjalën kryetares së Dhomave të…

Zbarkimi amerikan në Shqipëri për stërvitjen e forcave të NATO-s , ‘alarmohet’ ministri rus i Mbrojtjes

Ditën e sotme në Portin e Durrësit zbarkuan një numër shumë i…

Lufta mund të plasë në çdo moment: Pamje dramatike nga fronti mes Ukrainës dhe separatistëve pro-rusë (VIDEO)

I zhytur deri në kyç në llum të zi, Presidenti ukrainas Volodymyr…