Është anuluar seanca për rastin “Monstra”, shkruan Alsat.

Sipas informacioneve, seanca e radhës do të mbahet më 18 mars në ora 9:30./ Alsat.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Izet Mexhiti zgjidhet kryetar i degës së BDI në Çair

Në Kuvendin Zgjedhor të BDI në Çair, Mexhiti ishte kandidat i vetëm…

Itali, bari i parë që neutralizon koronavirusin

Është zhvilluar ilaçi i parë i specializuar për të sulmuar koronavirusin SARS-CoV2.…

Rishfaqet Mogherini, BE e prezanton Kosovën si republikë (FOTO)

Ish-kryediplomatja e Bashkimit Evropian dhe ndërmjetësuesja e dialogut Kosovë- Serbi, Federika Mogherini…

Arrestohet një qytetar tek i cili është gjetur armë

Policia mbrëmë në orën 20,30, në bazë të urdhrit gjyqësor, ka kryer…

Shkaktar kryesor i zjarreve, faktori njeri

Bishtat e cigareve shkaktojnë zjarr, por jo në shkallë aq të madhe…