Shporu nga Kumanova, 700 mijë nana, mbaje Naser se shkum. Këto janë vetëm disa nga fjalët që janë shkruar mbi fotografi të Ali Ahmetit, të cilët janë shpërndarë në qytetin e Kumanovës, njofton News33.tv

Nëpërmes këtyre fotografive, qytetarët e Kumanovës i kanë dërguar “selam”, kreut të Integristëve se ai nuk është i mirëpritur në Kumanovë.

Disa nga fjalët që janë shkruar janë fjalë të cilët i ka thënë vet kreu i BDI-së, Ali Ahmeti e të cilët në veshin e qytetarëve kanë arritur duke dëgjuar përgjimet të cilët u publikuan nga El Cheka dhe LSDM-ja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…