Ali Ahmeti të martën u mor në pyetje nga prokurorët e Hagës, derisa intervistimi i tij do të vazhdojë edhe të mërkurën.

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, që ka qenë pjesë e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, në cilësinë e dëshmitarit siç merr vesh Klan Kosova do të pyetet ekskluzivisht për propozim- aktakuzën e Prokurorisë Speciale ndaj presidentit Hashim Thaçi, kryetarit të PDK-së Kadri Veseli dhe disa të tjerëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…