Një aksion i madh policor është zhvilluar sot në disa lokacione në Shkup.

Siç mëson KlanMacedonia, aksion ku janë përfshirë njësite të ndryshme të MPB është zhvilluar edhe në lagjet Hasanbeg dhe Haraçinë të Shkupit.

Nga MPB konfirmojnë aksionin, ndërsa për më shumë detaje rreth aksionit do të njoftojnë gjatë ditës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Sa vlen fjala e dhënë për disa politikanë!

Alternativa shkel marrëveshjen e vitit 2020 Çdo ditë e më shumë rritet…

Zyrtari polak i sigurisë: Perëndimi duhet t’i përgjigjet me vendosmëri agresionit rus

Duhet të ketë një përgjigje vendimtare dhe të përbashkët nga Polonia dhe…

Kriza e refugjatëve në Greqi, situata po përshkallëzohet

Që kur Presidenti turk Erdogan hapi kufijtë për refugjatët sirianë, situata në…

Ukraina pritet ta shpall gjendjen e jashtëzakonshme

Në Ukrainë do të shpallet gjendja e jashtëzakonshme, ka vendosur Këshilli i…

Momenti kur hajduti kapet mat nga kamerat e sigurisë duke vjedhur në një restoran në Shkup (VIDEO)

Një video është shpërndarë në Twitter në Hotelin “La Tana” në Shkup,…