Një grua 53 vjeçe ka ndërruar jetë në aksidentin e djeshëm në qarkoren e Shkupit, respektivisht në nyjen drejt Vizbegut.

Nga MPB thonë se vetura në të cilën ishte viktima humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

“Më datë 27.04.2023 në ora 14:30 në SPB-Shkup është raportuar se në qarkoren e Shkupit, në nyjën në Vizbeg, automjeti i pasagjerëve “Rover” me targa të Shkupit, në të cilin janë transportuar S.S.(53) dhe M.S.(54). të dy nga fshati Vollkovë i Shkupit, ka dalë nga rruga. S.S. ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa M.S. ka marrë lëndime trupore të konstatuara në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup”, njoftojnë nga MPB.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

VV në Skënderaj: Kemi trefishuar votën

Kryetari i Degës së Vetëvendosjes në Skenderaj, Hysni Mehani, ka thënë se…

Kontrabandë me mallra në Han të Elezit, ndalohen dy persona

Dy persona janë shoqëruar në stacionin policor në Han të Elezit, pasi…

Zbulohen armë në Strugë, arrestohet një person

MPB njofton se dje është arrestuar një person në Strugë për shkak…

Shtrenjtohen derivatet e naftës, dizeli arrin çmimin 71,00 denarë

Komisioni Rregullator për Energjetik ka njoftuar se në mbledhjen e djeshme ka…

Protugjer: “Gruevski më përmendi se ka blerë tokë 10 mijë metra katrorë në Vodno”

Martin Protugjer, njëri nga bashkëpunëtorët më të afërt të ish-kryeministrit Nikolla Gruevski…