Si pasojë e këtij aksidenti janë lënduar pesë persona.

Aksidenti në fjalë është konfirmuar për lajmi.net nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Rreth orës 17:30 ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy automjeteve, ku të lënduar mbetën pesë persona. Pas dhënies së ndihmës së parë, të gjithë personat e lënduar janë liruar për në shtëpi”, tha Gashi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Gashi hyri në Qeveri me disa premtime! Tani thotë se AAA s’ka fuqi të sjellë ekspertë të huaj për rastet e montuara

Qeveria do t’i dërgojë kërkesë zyrtare Komisionit Evropian në të cilën do…

Letra e Kurtit për kryeministrin maqedonas: Pse nuk vij në “Ballkanin e Hapur”

Por Kurti i është përgjigjur me një “refuzim diplomatik”. Në një letër…

Abazoviq në cilësinë e qytetarit paraqitet në polici: Audio-regjistrimi ishte montazh klasike

Lideri i GP URA dhe zëvendëskryeministri. Dritan Abazoviq sot në cilësinë e…

Mustafa: Albin Kurtin e kam pasur bashkëluftëtar në UÇK

Ish-komandanti i UÇK’së, Rrustem Mustafa – Remi ka thënë se kryeministrin e…

Polonia dhe vendet Baltike aktivizojnë Nenin 4: Çfarë do të thotë

Vendet anëtare të NATO-s, Polonia, Estonia, Letonia dhe Lituania kanë aktivizuar Nenin…