Një aksident ka ndodhur në hyrje të Sarajit ndërmjet dy veturave, ku një veturë “Volkswagen” është rrokullisur dhe ka dalë nga rruga.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar nga ky aksident.

Policia ka arritur vendngjarje dhe të hetojë rastin e plotë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Mot me diell dhe vranësira të vogla deri në mesatare

Moti në vend do të jetë me diell dhe vranësira të vogla…

Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara

Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo kambajtur targa false. Prokuroria paraprakisht…

MSH: 206.013 të vaksinuar, 38.505 të rivaksinuar

MSH-ja njofton se numri I qytetarëve që janë paraqitur për t`u vaksinuar…

Pas intervenimit kirurgjik, presidentja Osmani lirohet nga spitali

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila me 2 nëntor i është…

Ukraina publikoi harta të reja të ofensivës së madhe

Forcat ukrainase po përparojnë në lindje dhe në jug, duke i detyruar…