Në një status facebooku të “Protesto Al” thuhet:

Komandanti i lire , ndersa ushtaret ne burg !!
Nje pjese te tyre i vrau gjate luftes dhe disa pas luftes !!
20 vite mashtrime
20 vite vrasje 
20 vite tradheti 
20 vite burgosje 
20 vite demtim te ceshtjes Kombetare 🇦🇱 sa qe
100 vjet serbi nuk arriti ta demtoj ceshtjen kombetare sa e demtoi ky njeri per 20 vite .
Pretendon dhe 20 vite te tjera pushtet per te cuar ne vend amanetin qe ia la shoku i tije Tito deri ne shfarosje te popullit shqipetar te Ilirides.
🛑 ✋ Ketije perfaqesuesi politik te “shqipetarve” qe na con drejt zinxhirve te roberis dhe shfarosjes 🛑 ✋

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Der Leyen e Borrell shkojnë të premten në Kiev, takohen me Zelenskyn

Shefja e Komisionit Evropian, Ursula voon de Leyen dhe Përfaqësuesi i Lartë…

Premtimet njerëzore dhe premtimet politike

Kohë më parë, në TV 21M u realizua një debat televiziv në…

Venecia i kërkon ndihmë botës pas vërshimeve shkatërruese

Autoritetet lokale të qytetit të famshëm italian, Venecia, kanë kërkuar ndihmë nga…

Ambasadorja amerikane: Korrupsioni dhe ikja e të rinjve janë problemet më të mëdha të Maqedonisë

Ambasadorja e SHBA-së në vend, Kate Marie Byrnes, në “Programi 200″ në…

Nisin përgatitjet për ndryshimin e Kodit Zgjedhor

Ministri i Drejtësisë Nikolla Tupançevski, potencoi se gjatë kësaj jave të gjitha…