BDI punoi me “përkushtim” për ta bërë Naser Ziberin Kryeminister! Por kohëve të fundit po flitet se do ta bëjnë Avokat i Popullit.

Në lidhje me këtë është pyetur Artan Grubi, ku tha se nuk mund ta konfirmoj këtë.

BDI para zgjedhjeve deklaroheshin me besim për postet më të larta, tani nuk janë në gjendje për të konfirmuar për postet më të vogla!

https://m.facebook.com/tv21hd/videos/311374236763825/
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Muhamedi: Bombat, me rëndësi për rastin “Monstra”, “Lagja e Trimave” dhe “Harun Aliu”

Analisiti Nijazi Muhamedi në një deklaratë për Alsat, tha se bisedat e…

Grupi i Kumanovës ngre në këmbë MPB-në e Maqedonisë së Veriut

Pjesëtarët e “Grupit të Kumanovës” të cilët janë të dënuar për ngjarjet…

Ekskluzive: Paraqiten rezultatet e hetimeve ndërkombëtare për rastin te Liqeni i Smilkovës

Momente të reja janë paraqitur në hetimet e pavarura ku janë kyçur…

Nëna e El Chekës: Më therrën me thikë dhe grisën foton e Almirit (VIDEO)

Para fillimit te protestave kunder BDI-se ne Shkup, ka ndodhur disa incidente…

Afrim Gashi: Do të angazhohemi për rroga më të larta në arsim dhe pushim pranveror për nxënësit

Kryetari i AlternAtivA-s, Afrim Gashi, fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 15 korrikut…