Një 40 vjeçar nga Shkupi me iniciale J.M. dyshohet se gjatë ditës në mënyrë çnjerëzore ka vrarë nënën 60 vjeçare dhe gjyshen 80 vjeçare. Informacionin për Alsat e ka konfirmuar MPB nga ku thonë se i dyshuari është arrestuar. Nuk dihen motivet e vrasjes dhe gjendja psiko-fizike e të dyshuarit./Alsat.mk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Zbulohet nënshkrimi i një funksionari të DBI-së te aferat e Boki 13-shit?

Një funksionar i lartë i DBI-së në ekzekutiv ka nënshkruar disa dokumente…

SHBA e shtojnë praninë ushtarake në Gjermani, DW nxjerr detajet

Ishte Berlini, jo kryeqyteti i ndonjë vendi tjetër ku ndaloi për herë të…

Zvicra heq Shqipërinë nga lista e vendeve me rrezikshmëri të lartë infektimi nga COVID

Autoritetet zvicerane kanë hequr Shqipërinë nga lista e vendeve me rrezikshmëri të…

Sot shpallet aktgjykimi ndaj ish-ministrit Ivan Todosijeviq

Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, në ora 13:15, do të shpallet aktgjykimi…

Pendarovski do t’ia dorëzon mandatin Kovaçevskit

Presidenti i shteti, Stevo Pendarovski, sot do t’ia jap mandatin për krijimin…