Tre grabitës i morën Toyotën një të riu zviceran në lagjen Maxhari të Shkupit

Një shtetas 33 vjeçar nga Zvicrës ka raportuar në polici se tre grabitës e kanë kërcënuar dhe ia kanë marrë makinën e tipit “Toyota” në lagjen Maxhari të Shkupit, njofton MPB.

“Me datë 10.01.2023, në ora 21.15 në Stacionin Policor Bit Pazar, R.N.B.M.(33 vjeç) nga Zvicra ka raportuar se me datë 09.01.2023, në ora 21.30 në rrugën “Pero Nakov” në Shkup, tre persona me anë të kanosjes ia kanë marrë veturën e pasagjerëve “Toyota” me targa të Zvicrës, njofton policia.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Habit Moska, 21 ushtarë nga Maqedonia janë vrarë në Ukrainë

Njëzet e një mercenarë nga Maqedonia janë vrarë nga fillimi i “operacionit…

Ukrainë-Legjioni ndërkombëtar tashmë është krijuar dhe po mbron Kievin

Rada supreme e Ukrainës ka njoftuar në kanalin e saj në Telegram…

Nishani: Humbësi i 4 zgjedhjeve po mban peng PD-në

Nga Bujar Nishani/ Të dashur miq, rezultati i zgjedhjeve ishte zhgënjim dhe…

Arrestohet i dyshuari për plagosjen e një personi në Prishtinë

Policia e Kosovës ka arrestuar të dyshuarin për plagosjen e një personi…

Tjetër shpërthim në Kiev: Viktimat mes civilëve dhe ushtarëve

Një këshilltar i zyrës së Presidentit ukrainas thotë se nga sulmet ruse…