Ministri i Shëndetësisë në konferencën e sotme për shtyp njoftoi  gjatë ditës së sotme janë testuar 43 persona ndërsa tre prej tyre kanë rezultuar pozitiv, me këtë numri i përgjithshëm shkon në 70.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Fotografia që tregoi më së miri situatën në Capitol një vit më parë

Fotografja e Reuters, Leah Millis, mbuloi trazirat vdekjeprurëse jashtë Capitolit të SHBA-së…

G7 ndan 14 miliardë dollarë ndihmë për Ukrainën

Kanadaja, Franca, Gjermania, Italia, Japonia, Britania e Madhe dhe ShBA kanë thënë…

Vazhdon sot në Kuvend diskutimi për të pagjeturit

Në seancën plenare të Kuvendit do të vazhdojë diskutimi për çështjen e…

Çairi dhe Buteli në fokus!

Ora policore në vend përsëri hyri në fuqi pasi kjo masë me…

“Mos ndani informacione me Malin e Zi”, Escobar paralajmëron NATO-n

Zëvëndësndihmësi i sekretarit amerikan të Shtetit për Evropën dhe Ballkanin, Gabriel Escobar…