Në bulevardin “ASNOM” me numër 64 në Novo Lisiçe të Shkupit ka shpërthyer zjarr në një ndërtesë. Banorët thonë se shkaku i zjarrit është shpërthimi i një bombole të gazit. Ekipet e zjarrfikësve janë në terren dhe po evakuojnë qytetarët.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Asnjë epilog nga komisionet për rastet gjyqësore të iniciuara nga BDI-ja

Asnjë komision anketues i iniciuar nga BDI-ja në Kuvend, nuk ka marr…

Gjendet një trup i pajetë në Kërçovë

Në stacionin policor të Kërçovës gjatë ditës së djeshme në ora 15:05,…

Viti shkollor drejt fundit, mungojnë ende librat

Rreth 10 mijë libra të rinj në arsimin fillor dhe të mesëm…

Shkup, policia kap hajdutin gjatë orës policore

Dje në ora 16:35 gjatë ndalesës për qarkullim, respektivisht gjatë orës policore,…

Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës

Komisioni Rregullator për Energjetikë vendosi që çmimi me pakicë i benzinës të…