Një vajzë e re nga Kumanova (14), Kanita Ramani është zhdukur në ora 14:15 dhe deri më tani nuk është gjetur asnjë gjurmë.

Familjarët kanë bërë thirrje që nëse e shohin dikur ta lajmërojnë familjen në telefonin 075 214 510.

Agjencia e lajmeve INA mëson se të martën deri në mesnatë rreth 20 policë janë vënë në të saj, por pa ndonjë rezultat.

Deri më tani nuk dihen motivet dhe shkaqet e zhdukjes së vajzës.

Ekipet policore janë duke kërkuar dhe sot me të njëjtin intensitet. (INA)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Rusia do ta hapë korridorin e evakuimit në Mariupol

Rusia do ta hapë një korridor humanitar për civilët, që të largohen…

Nis protesta e kuksianëve në pikën kufitare Shqipëri-Kosovë

Ka nisur protesta e kuksianeve në kufirin Kosovë-Shqipëri. Qytetarët e Kukësit po…

Kapen 300 kilogramë drogë skunk në Mal të Zi

Zyrtarët e Drejtorisë së të Hyrave dhe Doganave, së bashku me zyrtarë…

Varhelyi në Rinas: 145 mijë vaksinat Pfizer, dhuratë nga BE

Në konferencën e përbashkët për shtyp në Rinas me komisionerin Oliver Varhelyi,…

Von Cramon reagon pas raportimeve se shqiptarët po fshihen nga listat e votuesve në Serbi

Raportuesja e Parlamentit Evropian për Kosovën Viola von Cramon ka reaguar pas…