Dega e BDI-së, në Studeniçan i është bashkuar zyrtarisht grupit të pakënaqësive në BDI, shkruan Alsat.

Përmes një letre të nënshkruar nga anëtarë të Këshillit të Përgjithshëm, anëtarë të këshillit komunal, forumit rinor dhe ish ushtar të UÇK-së, Ahmetit i kërkohet që të mos digjet siç thonë ata mundi dhe sakrifica për partinë në emër të një individi.

“Në vigjilje të ngjarjeve të nesërme respektivisht mbledhjes së KP të BDI-së, BDI dega Studeniçan në emër të aktivistëve dhe votuesve besnik ju bën thirrje që mos të digjet mundi, sakrifica dhe BDI për një individ si Artan Grubi”, thuhet në letrën e tyre publike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ky është biznesmeni nga Struga që është zhvatur 260 mijë euro nga ‘grupi’ i Boki 13

VMRO-DPMNE ka publikuar të dhëna që hedhin dyshime se Bojan 13, Prokurorja…

Shqipëria më e rrezikuara në Evropë nga katastrofat

Shqipëria është e para në Evropë për rrezikun ndaj katastrofave natyrore, si…

Celibashi: Në Shqipëri duhet kod i ri elektoral, jo arnim të vjetrit para zgjedhjeve

Kryetari i Komisionit Qendror Zgjedhjeve në Shqipëri, Ilirjan Celibashi, ka thënë se…

Kasami i përgjigjet Ahmetit: Shpresoj të ndryshoj pushteti qendror që mos ta mbrosh krimin

Bilall Kasami sot i është përgjigjur deklaratave të Ali Ahmetit i cili…

Aksion policor në disa vendbanime shqiptare

Aksion policor në disa vendbanime shqiptare. Patrullime dhe kontrolle në rajonin e…