Vazhdojnë sulmet ajrore të Izraelit kundrejt Rripit të Gazës. Në sulmin që Izraeli kreu në qytetin Khan Younis të Gazës, shembet xhamia El-Emin Muhammed.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Hamdi Ndrecaj ka dy fjalë për Zoran Zaevin

ZORAN ZAJEV JU JENI AJ QE JAVE LESHUAT PRUSHN NE DORE SHQIPETAREVE…

Samiti virtual i Parisit për dialogun Kosovë-Serbi nis në orën 10:30

Sot do të mbahet Samiti i Parisit, për t’i dhënë mbështetje politike…

Një kameraman i Deutche Welle-s u plagos në Ukrainë

Një kameraman i transmetuesit publik gjerman Deutsche Wellr (DW) u plagos të…

Abazoviq e konfirmoi arrestimin e Kashçelanit

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi Dritan Abazoviq e konfirmoi se udhëheqësi i…

Së shpejti del nga botimi “Tradhëtia dhe komploti i Shaqir Fetait në kohë pandemie”

Këto ditë, respektivisht, me rastin e njëvjetorit të uzurpimit politiko-partiak të Bashkësisë…