El Cheka:

Derguar nga Sami Ukshini Val Zeka dhe Shek Hallaqi

Musa Xhaferri vret shqiptaret i kercnon neper telefona si qe e ndegjuam ne njerin pergjim, i shan shqiptaret i quan bythpambuk, por shikoni si lutet para VMROS, “bez vie ne mozhame da prajme nishto”, as edhe nje hotel nuk mund ta rezervojn, pastaj per pagesen i thot merremi vesh e konpenzojm ku per nje pages hoteli VMRO-ja u merrte poste, ja trimat e DUIT si rrin para shkavellave!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…