Mbrëmjen e së shtunës në pjesën qendrore të qytetit në Gostivar, me armë zjarri është vrarë i riu 28 vjeçar me inicialet G.A.

“Sonte (17-shtator) rreth orës 19:40 në SPB -Tetovës është raportuar se në Spitalin e Gostivarit “Ferid Murad” është sjellë 28-vjeçari G.A. nga Gostivari, i cili ka qenë i lënduar me një plagë hyrëse-dalëse me armë zjarri në kokë. Atij i është dhënë ndihma mjekësore, por i njëjti i’u nënshtrua plagëve të marra. Po merren masa për zbardhjen e rastit”, njoftuan burime nga Policia.

Sipas burimeve policore, dorasit dhe motivi i vrasjes ende nuk dihen. Polocia ka nisur hetimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Takoi dy ish-drejtuesit e OVL UÇK-së pas dënimit nga Specialja, flet djali i Hysni Gucatit: Ata kanë pritur një vendim të tillë për disa arsye

Dhomat e Specializuara i kanë shpallur fajtor ish-udhëheqësit e OVL e UÇK-së,…

Çka po ndodhë me Hazbi Likën?!

Ish-zv/kryeministri për Marrëveshjen e Ohrit dhe ish-sekretari i BDI-së, Hazbi Lika së…

Arrestohet një kosovarë në Bllacë

Policia e Maqedonisë dje në ora 7 e 35 minuta ka arrestuar…

Kryeministri armen: Të paktën 49 ushtarë armenë janë vrarë në luftimet me Azerbajxhanin, për fat të keq nuk është shifra finale

Kryeministri armen Nikol Pashinyan, ka bërë të ditur sot se të paktën…