Ky është momenti shokues kur një ushtar izraelit është regjistruar duke qëlluar një djalë palestinez me plumb pas shpine… për qejf.

Pamjet që janë filmuar në urën e al-Zaim jashtë Jerusalemit tregojnë të riun që shtrihet në tokë nga dhimbja pasi qëllohet pas shpine me një plumb manovre.

Videoja mizore e transmetuar në një televizion izraelit tregon policin e kufirit teksa i bërtet të riut të zhduket nga sytë këmbët, ndërsa një tjetër polic i drejton armën dhe e qëllon pas shpinë në momentin që ai po largohej./ Daily Mail

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Turqia me ambasador të ri në Shkup

Turqia ka emëruar ambasadorët e rinj në disa vende, përfshirë edhe atë…

Dhjetë viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19, shërohen 131 pacientë

137 raste të reja, 10 viktima dhe 131 pacientë të shëruar, është…

Athina “ankesë zyrtare” Serbisë, pasi aeroplani që transportonte municione u rrëzua në Greqi

Greqia paraqiti një ankesë zyrtare në Serbi të hënën pasi një aeroplan…

Maqedoni, nëna e ka shitur vajzën 14 vjeçare për prostitucion, për të larë borxhet ndaj kamataxhive

Një rast i tmershem është denoncuar ne policinë e Maqedonisë në Shtip.…

Reagojnë nga Zyra e Kryeministrit për liturgjinë në Kishën Ortodokse Serbe

Nga Zyra e Kryeministrit Albin Kurti kanë reaguar për liturgjinë që është…