Kanë dalë pamjet kur Mihal Kokëdhima, pronari i një restoranti në Porto Palermo, në një mënyrë krejtësisht të çmendur, i është hedhur me trup furgonit ku udhëtonin turistët dhe teksa automjeti është në ecje ai godet me grushte xhamin e përparmë duke e thyer atë.

Turistët brenda furgonit janë të tmerruar.

Automjeti drejtohet nga një shofer shqiptar, edhe pasagjeri i parë dhe një tjetër udhëtarë janë shqiptarë, ndërsa në furgon dëgjohen të flasin të frikësuar edhe turistët spanjollë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

ASh Tetovë: Prokuroria të reagojë pas raportit të Revizionit Shtetëror për keqpërdorimet financiare në ndërmarrjet e Komunës së Tetovës dhe NP “Parkingu i Qytetit”

Aleanca për Shqiptarët, Dega Tetovë disa herë ka paralajmëruar opinionin për keqpërdorimet…

Gjykata cakton paraburgim për ish-kryetarin e Penales, Vladimir Pançevski

Gjykata e Velesit ka vendosur masën e paraburgimit për ish-kryetarin e Gjykatës Penale,…

Janë gjetur 142 emigrantë në një automjet transportues, padi penale për dy banorë të Gjevgjelisë

Qendra rajonale për Punë Kufitare Jug ngriti padi penale kundër B.A. (40)…

Rashidi: Mendimi i Komisionit të Venecias është subjektiv dhe jotransparent

Deputeti i Aleancës për Shqiptarët Syrija Rashidi, sot në konferencë për shtyp…

Sulmohet me thikë një adoleshent në Çair

Sipas të dhënave të SPB – Shkup, gjatë ditës së djeshme një…