Disa pamje të tjera tani nga shpërthimet që tronditën Kievin gjatë natës – këtë herë të kapura nga një ekip i CBS News.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Charlie d’Agata u kap dukshëm nga shpërthimet, të cilat ai i krahasoi me rrufe.

Korrespondenti është në Kiev për partnerin amerikan të BBC-së, CBS.

“Producenti i CBS News kapi ‘shpërthimet më të mëdha që kemi parë ndonjëherë’ në qiellin mbi Kiev”, thuhet në përshkrimin e videos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Albin Kurti zbret në shesh si fitues i zgjedhjeve, falënderon edhe Vjosa Osmanin

Albin Kurti thotë të mos i urohet Vetëvendosjes fitorja, por popullit të…

Komplekset e tradhëtarit

Shaqir Fetai, vetëm i urryer nga xhematet e vendit, mund të ikë…

Gjenden mbetje mortore, personi kishte veshje ushtarake dhe emblemë të UÇK-së (FOTO)

Në fshatin Brekoc të Gjakovës në vendin ku janë të varrosur dëshmorët…

“Nuk morëm Kosovën, të marrim Bosnjën”, serbët dhe dokumenti për ndryshimin e kufijve

Dokumenti “non-paper” që kryeministri slloven Janez Janša thuhet të ketë dorëzuar në…

Regjimi i Lukashenkas mbyll Shoqatën bjelloruse të Gazetarëve, vjen reagimi i OSBE-së

Regjimi i presidentit bjellorus Aleksandar Lukashenko po vazhdon t’i hakmerret medieve të…