Një grua krijoi panik përgjatë një fluturimi nga Stambolli sot në mëngjes, derisa pretendoi se do të hidhte aeroplanin në erë.

Gruaja e cila mbante syze të errëta dhe shaminë blu, tha se i përkiste grupit FETO, një grup të cilin Turqia e fajëson për një përpjekje për grusht shteti në vitin 2016.

Ajo në duar mbante një Kuran, shkruan gazeta turke Yeni Safak- transmeton Indeksonline.

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2019/12/18/3837674390869590852/480x270_MP4_3837674390869590852.mp4?_=3
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…