Kevin Diaby, 20 vjeçar, shihet në këtë video e cila është shpërndarë shumë në rrjetet sociale, teksa goditet disa herë nga policia, e që në këtë rast ishte i paarmatosur dhe nuk bënte rezistencë.

Gjithsesi, kjo nuk e ndaloi policinë që të tregohej brutale ndaj tij, raporton Daily Mail.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

SHBA përgatit daljen nga Marrëveshja e Parisit për klimën

Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të fillojnë zyrtarisht procesin për daljen…

Biden: Zelensky nuk donte të dëgjonte kur e paralajmëruam për pushtimin

Presidenti i SHBA Joe Biden ka thënë se presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky…

Zyrtarët hoqën provat thelbësore mbi shpërthimin e coronavirusit, ata dezinfektuan zonën para se ajo të inspektohej

Zyrtarët në Wuhan hoqën provat thelbësore nga tregu i ushqimeve të detit…

Kompania britanike e fluturimeve falimenton si pasojë e koronavirusit

koronavirusi ka prekur ndjeshëm ekonominë botërore. Linja ajrore britanike Flybe falimentoi pas…

“Të nxirret mësim”, debate për vizitën e Trump në El Paso dhe Daytoni

Pak ditë pas dhunës së përgjakshme në Dayton dhe El Paso, presidenti…