Disa minuta më parë ka ndodhur një vrasje në Butel 2 të Shkupit. Ngjarja ka ndodhur afër restorantit “Sulltan” dhe një numër i madhë i njësitit të policisë ndodhen në terren, raporton TV21.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme i thanë TV21, se kanë pasur lajmërim për të shtëna me armë.

“Para 10 minutave kemi marrë lajmërim se ka pasur të shtëna me armë në Çair. Ekipet tona janë në terren”, thonë nga MPB për TV21.

Jozyrtarisht mësohet se një person ka vdekur me inicialet K.I, ndërsa në terren janë tre autoambulanca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Mosparaqitja e Ahmetit dhe Grubit si dëshmitarë, vulosi dënimet e përjetshme për herë të dytë”

Gjykata e Apelit në Shkup sot ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore…

Bugajski: Nëse rishikohen territoret në Kosovë, shqiptarët e Maqedonisë mund të kërkojnë bashkim me Shqipërinë

Ndërsa pandemia e koronavirusit shqetëson Uashingtonin, administrata e Trump pa dashje po…

Kurti i publikon me emra e foto: Vrasja e Aganit u urdhërua nga këta dy persona

Faton Kurti, kryetar i Republikanëve të Kosovës, ka thënë se vrasja e…

Hallaçi: Kërkoj zbardhjen e rastit të Kumanovës

Ju bejë Apel te gjithë Shqiptarve mbarë kombëtarë për hirë se vertetës…

Avokatja e Grupit të Kumanovës: Qeveria e Albin Kurtit do t’i lirojë djemtë tanë!

Kërkesa për hetim ndërkombëtar të rastit të Lagjes së Trimave të Kumanovës…