Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka
mbajtur targa false.

Prokuroria paraprakisht ka dalë me një kumtesë
për media, ku bëri të ditur se ende kërkohet për ti gjetur vrasësit.

Vrasësit me maska, kanë hyrë në lokal dhe kanë
qëlluar në drejtim të dy personave që kanë
vdekur në vend ngjarje, ndërkaq personi i tretë
është dërguar në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Arrestohet ish-punonjësi i AKI-së, dyshohet se zbuloi informacione të klasifikuara dhe rrezikoi sigurinë e shtetit

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka ndaluar një ish-punonjës të Agjencisë së Kosovës…

Vizita e presidentit të Shqipërisë, disa rrugë do të mbyllen për qarkullim

Policia ka njoftuar se me rastin e vizitës zyrtare të presidentit të…

Aung San Suu Kyi dënohet sërish me burgim

Një gjykatë në Mianmar – shtet i njohur edhe si Burma –…

Digjet vetura, bllokohet për disa minuta tuneli i Kalimashit

Djegia e një veture në tunelin e Kalimashit në Rrugën e Kombit…

Tre të plagosur nga Podujeva në Emergjencë, drejtori tregon për gjendjen e tyre

Drejtori i emergjencës në QKUK, Naser Syla, tha se 3 persona të…