Një grua 27 vjeçare në Bosnje e Hercegovinë ka mbetur e vdekur nga plagët e shkaktuara nga tërmeti, pasi një gur i madh ra mbi shtëpinë e saj. Prindërit e saj po ashtu mbetën të lënduar, sipas raportimeve nga mediat lokale.

Nga Spitali Kantonal, doktor Safet Mujiq ka konfirmuar për portalin “Avaza” se vajza E.S e sjellë nga Stolaci në gjendje të rëndë ka ndërruar jetë, pavarësisht përpjekjeve për ta shpëtuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Kurti: Ne do të garojmë në zgjedhje, lista jonë do të ketë 110 kandidatë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, ka thënë se lista e tyre…

Edhe një skandal tjetër i BIK’ut, mishin e kurbanit e shpërndajnë me vetura që i bartin kufomat

Prerja dhe shpërndarja e mishit nga BIK për festën e Kurban Bajramit…

Greqia vaksinë me detyrim për disa kategori

Mitsotakis: Punonjësit e shëndetësisë dhe të azileve, të parët Greqia ka vendosur…

Presidenti i Lituanisë: Nëse Ukraina bie në duart e Putin, ne jemi të radhës!

Presidenti i Lituanisë, Gitanas Nauseda paralajmëroi se asnjë vend në Evropë nuk…

Këto janë humbjet ushtarake të Rusisë, deri më tani në Ukrainë

Kur jemi në ditën e katërt të agresionit rus, autoritetet ukrainase kanë…