Vazhdon sot procesi gjyqësor kundër Thaçit dhe të tjerëve në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë.

Seanca nis në ora 09:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Zbulohet draft-dokumenti i diskutuar në Bruksel për Shqipërinë

Raportimet se konferenca e parë ndërqeveritare me Shqipërinë për negociatat e anëtarësimit…

Macron tenton ndërmjetësimin në krizën Rusi – Ukrainë

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron do të udhëtojë në Moskë dhe Kiev…

Majlinda Kelmendi e fiton medaljen e dytë të artë në Abu Dhabi

Majlinda Kelmendi e ka fituar medaljen e artë në grand slamin e…

Ukraina paralajmëron rrezikun për rrezatim pas ndërprerjes së energjisë në termocentralin e Çernobilit

Substanca radioaktive mund të lirohen nga termocentrali bërthamor i Çernobilit të Ukrainës…

Medvedev: Nuk është blof! Rusia ka të drejtë të përdorë armët nukleare

Rusia do t’i bëjë të gjitha për të parandaluar përdorimin e armëve…