You May Also Like

Ky është dokumenti joformal për ripërcaktimin e kufijve në Ballkan, përmendet edhe bashkimi i Kosovës me Shqipërinë

Që nga e hëna ka spekulime në Slloveni, Kroaci dhe Bosnjë e…

ShBA-ja e mirëpret Marrëveshjen e Ohrit, kërkon nga Kosova e Serbia zbatim të menjëhershëm

Zëdhënësja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare në Shtëpinë e Bardhë, Adrienne Watson,…

Ish-kryeministri pakistanez shpallet i pafajshëm, arrestohen mijëra persona pas protestave masive

Ish-kryeministri i Pakistanit, Imran Khan, është shpallur i pafajshëm pas akuzave për…

Autobusi me emigrantë godet makinën e policisë bullgare në postbllok, pesë të lënduar

Pesë persona janë lënduar kur një minibus që transportonte emigrantë sirianë u…

Rrufeja godet avionin ku po udhëtonte Ivica Daçiç

Momente tmerri ka përjetuar ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç. Avioni…