Tridhjetë e katër vjeçari nga Tetova ka mashtruar një grua dhe djalin e saj duke i gënjyer ata se do t’u gjejë punë në Gjermani.

Ai në disa raste u ka marrë para ndërsa shuma që u ka marrë në total është 80.000 denarë.

Ai u ka premtuar gruas 62 vjeçare dhe birit të saj 35 vjeçar se do t’u ndihmojë të marrin vizë më lehtë në Gjermani.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Amerika thellësisht e shqetësuar për tensionet Tajvan-Kinë (FOTO)

Shtetet e Bashkuara janë “thellësisht të shqetësuara” për veprimet që minojnë paqen…

Përkujtohet vrasja e dy fëmijëve në Dragobil të Malishevës, tri dekada më vonë askush s’është dënuar për këtë krim

Opinionisti Fitim Salihu ka përkujtuar dy fëmijë nga Malisheva që u vranë…

Koalicioni Aleanca për Shqiptarët & AlternAtivA: Korrupsioni lulëzon nëpër institucionet e pushtetit

Ky pushtet prodhon më shumë skandale të korrupsionit seç mund t’i ndjekë…

Prodhimi i kriptovalutave, Stavileci paralajmeron aksione të tjera

Në orën 05:00 të mëngjesit të së shtunës, Dogana e Kosovës, bashkë…

Zyrtari britanik: Bota ka qenë më e sigurt gjatë Luftës së Ftohtë

Perëndimi rrezikon të përfshihet në luftë bërthamore, sepse nuk është duke biseduar…