Para pak çastesh ka ndodhur aksident në Kondovë të Shkupit, ku treni ka përplasur makinën. Siç mëson Alsat shoferi ka pësiar lëndime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetë, nga aksidenti makina ka ngelur pothuajse e shkatërruar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Punonjësja e gjendjes civile në Tetovë hezitoi ta regjistroj djalin e tetovarit me emrin UÇK

Tetovari Albert Rufati, pasi që mori pjesë në luftën e Ushtrisë Çlirimtare…

Në mesnatë skadon afati për dorëzimin listave të deputetëve

Në mesnatë skadon afati për dorëzimin e listave të kandidatëve për deputetë.…

Hoxha: “Sojuzi” ДУИ&VMRO krijoi monstra politike si Gruevski

Shkruan: Arjanit Hoxha Nuk ja vlen të komentohen deklaratat e eksponentëve të…

“Maqedonia e Veriut do të ketë dobi nga zgjidhja e kontestit me emrin”

Me përfundimin kontestit e thuajse tredekadësh me Greqinë rreth emrit të vendit,…

Sela premton avancimin e administratorëve shqiptarë, ja çka thotë për koalicionet

Kryetari i Alancës për Shqiptarët Ziadin Sela në emision 360 Shkallë në…