Një burrë, pas një konflikti verbal dhe fizik me tre të dyshuar, është therur me thikë të premten në Prishtinë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Ndërkaq lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Rasti nën hetime.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You May Also Like

Pas heqjes së kufizimeve, Suedia heq edhe testimin për COVID-19

Suedia ka ndalur testimin në shkallë të gjerë për COVID-19 edhe te…

Mutacioni indian vë Britaninë para një vale të re?

Rriten sërish shifrat e infektimeve ditore Britania e Madhe është në alarm…

Injoruan vetë-izolimin/ Francezëve iu kërkohet formular për të dalë nga shtëpia

Pasi francezët injoruan rregulluat për të qëndruar në shtëpi, tashmë qeveria kërkon…

Vetëm pak minuta pasi LDK e dorëzoi mocionin për rrëzimin e Kurtit, Albulena Haxhiu vjen me kundërpërgjigje

Kanë mjaftuar vetëm pak minuta pasi LDK e dorëzoi mocionin për rrëzimin…

​Pozitë dhe opozitë: UNMIK-u nuk duhet të jetë më në Kosovë, i ka skaduar mandati

Partitë politike në Kosovë po përkrahin thirrjen e ministressë Punëve të Jashtme,…